تصویر سمت چپ
.

اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد
اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد
اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد
اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد

اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر جهرم به نقل از  خبرگزاری فارس ، اولین شورای اداری سال ۱۴۰۰ شهرستان جهرم، ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیران شهرستان جهرم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

آیت الله لطف‌اله دژکام در این جلسه اظهار داشت: در شرف فرا رسیدن میلاد امام زمان(عج) هستیم و کلید واژه‌ی مرتبط با امام زمان (عج)، حکومت عدل الهی است.

وی با بیان اینکه اجرای عدالت از هر چیزی در جامعه امروز ما مهم تر است و مردم باید طعم عدالت را بچشند، افزود: باید سعی کنیم با گسترش عدالت، زمینه ساز ظهور امام زمان باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان فارس تاکید کرد: بی عدالتی یعنی اینکه مثلا شهرداری پول را از همه بگیرد ولی در یک منطقه خرج کند و این بی عدالتی باید اصلاح شود.

دژکام با اشاره به اینکه فرمانداران و نمایندگانی که منتظر امام زمان(عج) هستند باید بیشتر برای پیشبرد توسعه متوازن شهر تلاش کنند، گفت: مدیران و مسئولان به دنبال توسعه متوازن باشند و باید روستا، حاشیه شهر، شهر و مرکز شهر با هم توسعه پیدا کند تا مردم عدالت را احساس کنند.

امام جمعه پیشین جهرم بیان داشت: اگر گفته می‌شود جهرم در جنگ و انقلاب نقش داشته، امروز لازم است در پیشبرد عدالت هم پیشگام باشیم و این اصل باید در جهرم نمود بیشتری پیدا کند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه شنیده می‌شود که در بعضی نقاط از هر ۱۰۰ نفر، کمتر از دو نفر صحیح‌خوانی قرآن دارند، اظهار کرد: لازم است آموزش و ترویج قرآن کریم در رأس برنامه‌های آموزش‌ و پرورش و بخش‌های فرهنگی نهادهای مختلف قرار گیرد و از تمام دستگاه‌ها می‌خواهم برای این کار کمک دهند