تصویر سمت چپ
.

اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد

اجرای عدالت اجتماعی برای مردم ملموس باشد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر جهرم به نقل از  خبرگزاری فارس ، اولین شورای اداری سال ۱۴۰۰ شهرستان جهرم، ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیران شهرستان جهرم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

آیت الله لطف‌اله دژکام در این جلسه اظهار داشت: در شرف فرا رسیدن میلاد امام زمان(عج) هستیم و کلید واژه‌ی مرتبط با امام زمان (عج)، حکومت عدل الهی است.

وی با بیان اینکه اجرای عدالت از هر چیزی در جامعه امروز ما مهم تر است و مردم باید طعم عدالت را بچشند، افزود: باید سعی کنیم با گسترش عدالت، زمینه ساز ظهور امام زمان باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان فارس تاکید کرد: بی عدالتی یعنی اینکه مثلا شهرداری پول را از همه بگیرد ولی در یک منطقه خرج کند و این بی عدالتی باید اصلاح شود.

دژکام با اشاره به اینکه فرمانداران و نمایندگانی که منتظر امام زمان(عج) هستند باید بیشتر برای پیشبرد توسعه متوازن شهر تلاش کنند، گفت: مدیران و مسئولان به دنبال توسعه متوازن باشند و باید روستا، حاشیه شهر، شهر و مرکز شهر با هم توسعه پیدا کند تا مردم عدالت را احساس کنند.

امام جمعه پیشین جهرم بیان داشت: اگر گفته می‌شود جهرم در جنگ و انقلاب نقش داشته، امروز لازم است در پیشبرد عدالت هم پیشگام باشیم و این اصل باید در جهرم نمود بیشتری پیدا کند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه شنیده می‌شود که در بعضی نقاط از هر ۱۰۰ نفر، کمتر از دو نفر صحیح‌خوانی قرآن دارند، اظهار کرد: لازم است آموزش و ترویج قرآن کریم در رأس برنامه‌های آموزش‌ و پرورش و بخش‌های فرهنگی نهادهای مختلف قرار گیرد و از تمام دستگاه‌ها می‌خواهم برای این کار کمک دهند